כיצד תבחר את מורה הנהיגה

כמובן שלחלקנו היה קל יותר לעבור את המבחן המעשי, ולחלקנו קשה קצת יותר. הסיבות תלויה במספר גורמים התלויים תלמיד, אבל ישנו גורם אחד הניתן לשליטת תלמיד הנהיגה. הוא כמובן מורה נהיגה. והדרך בה נהג המורה בעת הלימוד. קיימים אלפי מורי נהיגה בישראל, כיצד תוכל לבחור בטוב ביותר? המשך בקריאתך.

לימוד נהיגה. מקצוע מסוכן בו מחויב המורה שתבחר להיות ערני במשך כל השיעור בפרט, ובמשך כל היום, בכלל. מיותר לציין, לימוד נהיגה טומן בתוכו אחריות רבה. חשוב לבחור מורה לנהיגה ותיק, בעל מוניטין, שם טוב ומחיר שווה-נפש. וחשוב אף יותר, לוודא כי מאחורי המורה לנהיגה עומד בי"ס לנהיגה שיוכל להבטיח כלי התמודדות וחלופות בהתאם לכימיה שלך עם מורה הנהיגה. מורה נהיגה ותיק, שעבר עשרות, מאות ואף אלפי תלמידי לימוד נהיגה, כנראה גם עשה עבודה מאוד טובה עם רובם. המורה לא ימשיך ללמד במשך זמן כה רב ללא איזשהו משוב חיובי.

טווח המחירים לשיעור נהיגה נתון לשינוי. טווח המחירים נע בין 70-150 שקלים לשיעור. מחיר שיעור לימוד נהיגה מושפע בעיקר בדרך כלל לפי סוג הרכב שתלמד עליו נהיגה. רכב חדיש, או רכב מפואר עלולים להסתכם בעלות שיעור גבוהה. בבית-הספר לנהיגה, איציק אברהם – לומדים נהיגה בתשלום חודשי קבוע. כנסו לפרטים.

המלצה טובה מחבר שווה זהב לכן, המלצות יוכלו לעזור לכם לקבל תמונת-מצב על מיהו מורה נהיגה הינו טוב יותר. אצלנו, ההמלצות נמצאות כבר באתר, לא צריך לנווט רחוק כדי להגיע לבית-הספר לנהיגה הטוב ביותר. איציק אברהם.