צור קשר
שם הפונה:
טלפון:*
 
אימייל:
סניף:
נושא:
פרטי הפנייה:
שלח טופס
 
אודות החברה

איציק אברהם היא רשת בתי-ספר לנהיגה הגדולה והמובילה בישראל.

הרשת הוקמה לפני 20 שנה והיא מונה 13 סניפים: תל-אביב, נתניה, עפולה,יקנעם,נצרת-עלית,שפרעם,חדרה,כפר-סבא, חולון, ראשון לציון, פתח-תקווה, קריית-אתא וסניף ללימוד נהיגה אופנוע בחיפה. ברשת-בתי הספר לנהיגה "איציק אברהם" מלמדים את כל סוגי הרישיונות: פרטי (גיר רגיל ואוטומט), אופנועים, קטנועים, סמיטריילר, אוטובוס, משא קל ומשא כבד. בין היתר עוסקת החברה לימוד נכים ועבודה עם גופים ממשלתיים ומשרד הביטחון, כמו כן הרשת מכשירה מורים לנהיגה במכללות שלה.

הרשת הכשירה עד היום אלפי תלמידים בשיטת לימוד ייחודית,המלווה את התלמיד לאורך כל הלימוד. ברשת בתי-הספר לנהיגה איציק אברהם מלמדים טובי המורים שהוכשרו במיוחד על-מנת להעניק לתלמיד את מלוא תשומת הלב במהלך השיעורים. הרשת פתחה כיתות לימוד המכשירות את התלמידים לנהיגה בטוחה ולעבור את מבחני התיאוריה החדשה בהצלחה.

ברשת בתי –הספר לנהיגה "איציק אברהם" נותנים לתלמידים יותר - יותר מקצועיות, שירות, מבצעים והטבות ייחודיות: 

  • שיעור התנסות מעשי ראשון חינם, ערכת התיאוריה החדשה וקורס תיאוריה עד ההצלחה - חינם!
  • רק ברשת-בתי הספר לנהיגה "איציק אברהם" מלמדים נהיגה בקבלנות עם חוזה חתום הרשת מפעילה מענה אנושי 24 שעות חינם 1-800-30-66-33
  • ליווי לאורך כל תקופת הלימוד - הצוות האדמיניסטרטיבי של כל סניף קובע את השיעורים בשעות גמישות המותאמות לתלמידים ואחראי על מילוי הטפסים וטיפול מעקב צמוד עד לקבלת הרישיון.
  • חובות המורה - למורי הנהיגה ברשת אסור לדבר בטלפון בשיעור ואסור לעסוק בנושא אחר מלבד לימוד הנהיגה (לצערנו דבר שכיח במקצוע זה) ולכן גם קביעת השיעורים מתבצעת על-ידי המנהלות סניף ולא על-ידי המורה ולכן התלמידים שלנו מקבלים יותר.
  • ביקורת ומעקב - רק ברשת-בתי הספר לנהיגה "איציק אברהם" שיעור הנהיגה מתחיל בהסבר מה נלמד היום ובסוף השיעור מתבצע סיכום שיעור והתחייבות למה שנלמד בשיעור הבא וכך אנו מבטיחים שהתלמיד ילמד את הנושא המתודי בנהיגה ולא את מסלול הנסיעה שמתאים לצרכי המורה.

 הרשת מאחלת לכם לימוד מהנה ונהיגה בטוחה. לקריאה נוספת: רשימת מורים לנהיגה המועסקים על-ידי הרשת.